Yhteystiedot

pauliina_yht.tied
Pauliina
Jalonen

verkostokoordinaattori

pauliina.jalonen@otavanopisto.fi

puh. 045 8732828

Helsinki

Heikkiläntie 10
00210 Helsinki

Mikkeli:

Otavantie 2
50670 OTAVA
Y-tunnus 2272449-9

jererinne 2

 

 Jere Rinne 

toimitusjohtaja

jere.rinne@otavanopisto.fi

puh. 045 8654001

                                                                                                                                                 

Osuuskuntalaisten yhteystiedot:

Demos

tutkija Aleksi Neuvonen
aleksi.neuvonen@demos.fi
050-534 4241

Laivurinkatu 41
00150 Helsinki

Dodo
puheenjohtaja Maria Nordlund
maria.nordlund@dodo.org
044-320 8867

Pasilan veturitallit
Tallikatu
00520 Helsinki

EFFE ry – kasvatuksen vapauden eurooppalainen foorumi
puheenjohtaja Suvi Hanste
suvi.hanste@helsinki.fi
050-4408 8481

HYVA, Hyvinvointivaltion vaalijat ry
puheenjohtaja Juha Nurmela
juha.nurmela@pp.inet.fi
050-549 0012

Adolf Lindforsintie 11 A3
00400 Hki 40

Kriittinen korkeakoulu
toiminnanjohtaja Eero Ojanen
eero.ojanen@kriittinenkorkeakoulu.fi,
040-5716200

Albertinkatu 27 a B 12
00180 HELSINKI

Mediakasvatusseura ry
koordinaattori Rauna Rahja
rauna.rahja@mediakasvatus.fi
050-594 2275

Pohjoisranta 6
00170 Helsinki

Mediamaisteri Group Oy
perustaja Timo Väliharju
timo.valiharju@mediamaisteri.com
050 – 330 3339

Salomonkatu 17 A 3 krs.
00100 Helsinki

Metodix Oy
johtaja Hannu Linturi
hannu.linturi@gmail.com
0400-815515

Osuustoiminnan Kehittäjät – Coop Finland ry
puheenjohtaja Pekka Pättiniemi
pekka.pattiniemi@ksl.fi
050-590 0717

Oy Aluekehitys RD
toimitusjohtaja Yrjö Myllylä
yrjo.myllyla@rdmarketinfo.net

Merivirta 5
02320 Espoo

Steinerkasvatuksen liitto
tiedottaja Pia Pale
pia.pale@steinerkasvatus.fi
044-358 8826

Syrjälänkatu 11 A,
40700 Jyväskylä

Tietopalvelu Käyttötieto Oy
toimitusjohtaja Kimmo Kevätsalo,
kayttotieto@kolumbus.fi
0400-500 583

Liuskekuja 4 D 38
00710 Helsinki,

Tulevaisuuden tutkimuksen seura ry
pääsihteeri Hazel Salminen
toimisto@futurasociety.fi
040-5028672

PL 378
00101 Helsinki

Tulevaisuuden tutkimuskeskus
Projektipäällikkö Johanna Ollila
johanna.ollila@utu.fi
040-520 0222

20014 Turun yliopisto

Verkko-oppimisen yhdistys Edunetix ry
puheenjohtaja Tarja Muukkonen
tarja.muukkonen@ksl.fi,
050-5942 951

Viestintäkasvatuksen seura ry
puheenjohtaja Laura Viherä
laura.vihera@viekas.fi,
040-720 5795

PL 1050
00101 Helsinki

 

  1 comment for “Yhteystiedot

Comments are closed.

English